Vandens gręžiniai

Artezinis gręžinys yra vienas patogiausių būdų aprūpinti individualių namų gyventojus švariu vandeniu dideliais kiekiais. Gręžiniai yra pakankamai gilūs (kartais siekia kelis šimtus metrų) turėdami didelį produktyvumą. Tokių gręžinių tarnavimo laikas yra iki 50 metų. Iš artezinio gręžinio išgaunamame vandenyje yra mažai cheminių medžiagų, jame nėra kenksmingų priemaišų ir nereikia specialaus apdorojimo.

Bendrovė „Ramekta“ siūlo paslaugas artezinio vandens gręžinių gręžimui visoje Lietuvoje, naudojant šiuolaikines technologijas - rotacinius gręžimo įrenginius. Įranga išgręžia tokias uolas kaip smėlis, dirvožemis ir molis. Toks gręžimas įmanomas naudojant kompaktišką įrangą, kuriai eksploatuoti nereikia privažiavimo kelių: ją galima naudoti mažose teritorijose.

TAIP PAT ATLIEKAME GEOTERMINIO ŠILDYMO GRĘŽINIŲ GRĘŽIMĄ!!!

Mūsų įmonės specialistai mielai suteiks Jums konsultaciją dėl gręžinio įrengimo, projektavimo bei registracijos Žemės gelmių registre.

Bendradarbiavimas su UAB "Ramekta" yra kokybiško darbo garantija gręžiant artezinius bei geoterminio šildymo gręžinius Lietuvoje!

© 2020–2024 Tvenkinių įrengimas

Adresas

Pramonės g. 13, Zavišonių k., Šalčininkų raj., 

Lietuva

Vieta Google žemėlapyje

Kontaktai

+370 608 33 812

info@tvenkiniuirengimas.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas: 305615299

PVM kodas: LT100013362114

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.