Tvenkinių kąsimas

Tvenkinių įrengimas yra vienas iš puikių sklypo landšaftinio dizaino sprendimų. Dirbtiniai tvenkiniai atgaivina kraštovaizdį. Su jais sklypai įgauna visavertę, patrauklią išvaizdą. Tai maža grožio ir originalumo oazė, sukurianti puikų mikroklimatą. Jei ketinate sukurti dirbtinį tvenkinį savo sklype, turite jį organiškai ir kompetentingai pritaikyti aplinkiniam kraštovaizdžiui.

UAB "Ramekta" specialistai ne tik galės jums iškasti tvenkinį, bet atlikti sklypo aplinkos sutvarkymo darbus. Taip pat valome apleistus užpelkėjusius vandens telkinius, bei atliekame bet kokio sudėtingumo kasimo darbus galingais vikšriniais ekskovatoriais.

Krautuvų ekskavatorių paslaugos. Išdėstymas. Kasimas.

Vikšrinis mini ekskavatorius, skirtas darbui uždarose sąlygose, eis net pro vartus. Naudojamas kasant juostinius pamatus, dujas, kabelius, vandenį. Įrengtas skylių grąžtas poliams susukti ir skylėms gręžti po tvora. Jis gali dirbti pamatų duobėje, tranšėjose, kasti duobes, nenutraukdamas laido.

Teikiame ekskavatorinio krautuvo paslaugas, kasame šulinius, kanalizaciją, tranšėjas, išrauname medžius, planuojame aikštelę, valome tvenkinius ir rezervuarus. Įvairių pamatų kasimas, pastatų ir konstrukcijų ardymas. Patyręs mašinistas, jokių blogų įpročių.

Atliekame dirvožemio vystymo, duobių, tvenkinių, tranšėjų kasimo, PVI šalinimo, grunto, statybinių atliekų šalinimo darbus.

1 kubinio metro vikšrinio rotacinio ekskavatoriaus kaušo paslaugos plačios vėžės, pamatų duobių, tvenkinių kasimas, griovimas, pastatų ardymas ir kt. savivarčių, krautuvų ir kt. buvimas

Tvenkinio kasimas ekskavatoriumi yra įprasta paslauga, kurios paklausa yra didesnė. Su jo pagalba svetainėje galite sukurti dekoratyvinį ežerą poilsiui, iškasti rezervuarą sodo augalų laistymui ar žuvų auginimui. Taip pat ši paslauga naudojama, kai reikia praplėsti upės vagą, išvalyti rezervuarą, padidinti ežero gylį. Rezervuarų kasimas yra techniškai sunki užduotis, kurią išsprendžia speciali įranga: ratiniai ir vikšriniai ekskavatoriai, amfibiniai ekskavatoriai.

Norėdami sukurti dirbtinį rezervuarą, atliekami geodeziniai darbai ir nustatomi atsižvelgiant į vietą, kurioje jis gali būti. Tvenkinio kasimas ekskavatoriumi dažniausiai atliekamas vasarą, nes žiemą žemė gali būti labai užšalusi, o tai apsunkina jos plėtrą ir padidina paslaugų kainą. Iš pradžių būsimo rezervuaro pamatų duobės kasimas atliekamas žemės kasimo mašinomis. Iškasta žemė arba pakraunama tiesiai į savivarčius, kad būtų išvežta, arba paliekama sausumoje, kad ją būtų galima transportuoti baigus darbą. Kai duobė bus paruošta, jos krantai bus išlyginti ir sutvirtinti, dugnas valomas nuo ten likusių šiukšlių (šaknų, molio, akmenų).

© 2020–2024 Tvenkinių įrengimas

Adresas

Pramonės g. 13, Zavišonių k., Šalčininkų raj., 

Lietuva

Vieta Google žemėlapyje

Kontaktai

+370 608 33 812

info@tvenkiniuirengimas.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas: 305615299

PVM kodas: LT100013362114

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.