Lieptų statyba

Lieptas yra ne tik patogi prieplauka valtims. Tai taip pat yra patogi konstrukcija žvejybai, dekoro elementas, kuris gali reikšmingai prisidėti prie bendros kraštovaizdžio dizaino koncepcijos. Todėl jo kūrimas turi būti vertinamas techniškai kompetentingai, nepamirštant ir kūrybinio komponento.

UAB "Ramekta" specialistai suprojektuoja, suvirina bet kokio sudėtingumo liepto konstrukcijas, įrengia lieptą bet kuriuo metų laiku: nesvarbu ar tai žiema, ar vasara.

Lieptų apdailai pagal kliento pageidavimus mes siūlome naudoti sibiro maumedžio medieną, giluminiu būdu impregnuotą medieną arba kompozitines dailylentes.

Liepto statyba leis maksimaliai išnaudoti bet kokio rezervuaro (upės, ežero, tvenkinio, rezervuaro) vandens paviršių su bet kokio tipo krantais - ir su švelniu šlaitu, ir su skardžiu.

Naudodamiesi tokiomis konstrukcijomis, galite naudoti vandens paviršių savo naudai. Šiuolaikinės paviršiaus konstrukcijos yra lengvai išardomos, transportuojamos ir laikui bėgant gali būti montuojamos kitoje vietoje.

Lieptų statyba vykdoma statmenai pakrantei, galutinė konstrukcija išsikiša į akvatoriją. Objekto paskirtis yra skirtinga:

  • Norėdami atsipalaiduoti
  • Jie naudojami organizuojant žvejybą, plaukimą, sportinę veiklą (nardymą), saulės vonias.
  • Laivų švartavimui
  • Skirtingai nuo prieplaukos, švartuotis prie prieplaukos galima iš abiejų pusių.
  • Didelių plūduriuojančių laivų paleidimui

Nuo valčių garažo iki kranto papildomai montuojami bėgiai, ant prieplaukos dedamos arkinės atramos, o viršuje tvirtinamas sijos kranas.

Kokį lieptą geriau statyti?

Dėl kelių pagrindinių privalumų išsiskiria polių varžtų konstrukcijos:

Greitas montavimas. Naudojami gręžtiniai arba sraigtiniai poliai. Montavimo technologija parenkama atsižvelgiant į dirvožemio savybes.
Montavimo darbai yra palyginti pigūs. Galutinė montavimo kaina nustatoma išanalizavus duomenis apie planuojamus grindų išmatavimus, guolių polių skaičių (30-120 vnt.), Pasirinktą montavimo į žemę technologiją. Taip pat turi įtakos pastatyto objekto konfigūracijos sudėtingumas.
Atramos yra patikimos ir patvarios. Atraminiai poliai be apribojimų montuojami tankiame, judriame, minkštame ar dumbliname grunte. Prieš montuojant metalinius polius atliekamas antikorozinis apdorojimas, kuris užtikrina ilgą medžiagos tarnavimo laiką.
Tačiau reikia nepamiršti, kad pats įrengimas yra sudėtingas, nes trūksta tvirtos atramos ir dėl kranto nuolydžio skiriasi polių ilgiai. Todėl darbą rekomenduojame užsisakyti tik iš profesionalų.
Kreipkitės į „Ramekta“ dėl specializuotų prieplaukų ir krantinių statybų paslaugų - mes garantuojame puikų rezultatą.

© 2020–2024 Tvenkinių įrengimas

Adresas

Pramonės g. 13, Zavišonių k., Šalčininkų raj., 

Lietuva

Vieta Google žemėlapyje

Kontaktai

+370 608 33 812

info@tvenkiniuirengimas.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas: 305615299

PVM kodas: LT100013362114

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.